Witam wszystkich. Pierwszy wpis powstał głównie w celu przetestowania moich modyfikacji szablonu Kubrick oraz sprawdzenia możliwości Jogger’a. Ale żeby nie zaśmiecać bloga mało przydatnymi wpisami, korzystając z okazji napiszę kilka słów więcej.

Nazywam się Piotr Kwiatek i jestem studentem informatyki na Wydziale Cybernetyki Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie. Aktualnie (w chwili tworzenia tego wpisu) jestem na trzecim semestrze (drugi rok). Interesuję się sieciami teleinformatycznymi (prawdopodobnie z tym związaną specjalność wybiorę), webmasteringiem i ogólnie szeroko pojętą informatyką.

W miarę wolnego czasu zajmuję się projektowaniem i wykonywaniem serwisów internetowych. Staram się służyć pomocą początkującym na forach internetowych o tej tematyce. Przy budowie stron www wykorzystuję znajomość HTML, CSS, PHP oraz programów graficznych tj. Corel Photopaint lub Adobe Photoshop.

Na blogu mam zamiar umieszczać artykuły pomocne studentom informatyki – szczególnie studentom WAT-u, ale i nie tylko. Raczej nie będzie tu miejsca na zapiski z mojego codziennego życia, złote myśli itp.

Zapraszam do przeglądania zasobów bloga.