CCM – Carousel Configuration Manager

O aplikacji

Menadżer zarządzania konfiguracją i grafiką do flShow Carousel – “Carousel Configuration Manager” jest webową aplikacją służącą do zautomatyzowania procesu podstawowej konfiguracji flShow Carousel oraz uploadu i zarządzania zdjęciami do w/w animacji Flash. Aplikacja opiera się na następującym szablonie pliku konfiguracyjnego XML flShow Carousel: config-demo.xml. Aktualna wersja flShow Carousel dostarcza dużo więcej możliwości konfiguracyjnych, dlatego też dla pełnego wykorzystania możliwości, zajrzyj na stronę autora: http://www.flshow.net/carousel_examples.php.

Funkcje:

 • Menadżer grafik,
 • Edycja elementu (opis, link, target),
 • Usuwanie grafik,
 • Sortowanie grafik (Drag&Drop jQuery),
 • Upload (dodawanie) nowych grafik,
 • Konfiguracja tła, czcionki, koloru czcionki, prędkości obrotów, punktu widzenia, czasu do resetu, marginesów,
 • Podgląd zmian ad-hoc.

Wymagania:

 • PHP z OOP

Jak to działa? (DEMO):

Download:

Changelog:

Brak. Aplikacja nie będzie rozwijana.

Instalacja:

 1. Umieścić wszystkie pliki aplikacji w dowolnym nowo utworzonym folderze “w pobliżu” zarządzanej animacji flShow Carousel.
 2. Jeśli wiesz co to ścieżka względna (relative path) oraz ścieżka bezwzględna (absolute path), przejdź do punktu 3. Jeśli nie, zapoznaj się z opisem definiowania ścieżek np. na tej stronie: http://www.kurshtml.boo.pl/html/wstawienie_obrazka,zielony.html
 3. Zmodyfikować plik configuration_file.php wg zaleceń w nim zawartych.
 4. Ustawić odpowiednie prawa dostępu do plików i katalogów (chmod).

Licencja

Produkt udostępniany na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Na tych samych warunkach 3.0 Polska.

Jak używać?

Aplikacja jest darmowa i wolna. Możesz ją używać, publikować na swoich stronach internetowych, modyfikować, udoskonalać na użytek niekomercyjny. Jeśli chcesz użyć aplikacji do użytku komercyjnego, skontaktuj się ze mną. Proszę też nie używać mojej aplikacji do stron związanych z przemocą, nienawiścią, pornografią, rasizmem i wszelkich stronach łamiących prawo.

Odpowiedzialność

Uwaga. Aplikacja jest darmowa. Pobierając aplikację używasz jej na własną odpowiedzialność. Nie ponoszę odpowiedzialności za szkody powstałe w wyniku użytkowania aplikacji. Budując aplikację dołożyłem wszelkich starań, aby była ona bezpieczna. Nie ponoszę jednak odpowiedzialności za wyciek danych, które mogłyby mieć miejsce w przypadku wykrycia luki w systemie zabezpieczeń i włamania się do systemu. Jeśli masz pomysł na podniesienie poziomu bezpieczeństwa aplikacji, skontaktuj się ze mną. Oświadczam też, że poprzez aplikację nie zbieram żadnych danych gromadzonych przez użytkowników powyższej aplikacji.

Wykorzystane technologie i komponenty

…and Nuvola Icons.

Thank You!

 • You may use these HTML tags: <a> <abbr> <acronym> <b> <blockquote> <cite> <code> <del> <em> <i> <q> <s> <strike> <strong>

 • Comment Feed for this Post
Go to Top